Naprawy


Naprawiamy karty graficzne

Specjalizujemy się w naprawie kart graficznych montowanych w technologii BGA takich producentów jak ATI Radeon i Nvidia Geforce w laptopach wszystkich marek. Elementy te ulegają przegrzaniu, jedynym skutecznym sposobem naprawy jest wymiana na nowy układ. Na taką naprawę udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji.

 

 

Naprawiamy płyty główne

 

Naszym celem jest naprawa płyty głównej, a nie jej wymiana, dzięki temu naprawa jest tańsza. Posiadamy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt do wymiany układów BGA, dysponujemy dokumentacją do większości płyt, a nasi pracownicy potrafią szybko zdiagnozować usterkę. Posiadamy własny magazyn części podzespołów elektronicznych potrzebnych do napraw, na bieżąco sprowadzamy układy od naszych dostawców, co przyspiesza proces naprawczy.

zalany
matryca

Naprawiamy po zalaniu, przepięciu, upadku

Naprawiamy wszystkie komputery, które zostały uszkodzone w wyniku kontaktu z cieczą, uległy awarii po przepięciu energetycznym i upadku. Jesteśmy w stanie odbudować wypalone ścieżki na płycie, przepusty, uzupełnić brakujące elementy, usunąć zwarcie i uruchomić płytę, co znacznie obniża koszty w porównaniu z wymianą płyty. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dokumentacją i wieloletnim doświadczeniem, co pozwala skrócić czas do niezbędnego minimum.

 

Naprawiamy matryce

Matryce to najbardziej delikatne i podatne na uszkodzenia części laptopa. W przypadku zbicia matrycy należy ją wymienić, jednak w wielu przypadkach przyczyną awarii są przetwornice zasilania,  elektronika lub uszkodzone taśmy łączące matrycę z płytą główną.Obecnie matryce są klejone, tworzą jednolitą część z obudową oraz mają dodatkowo warstwę dotykową. Te elementy według producenta wymienne są w całości, natomiast my jesteśmy w stanie je wymienić oddzielnie, co znacznie obniża koszt tej wymiany.

modernizacja laptopa
czyszczenie laptopa

Modernizujemy komputery

Szybkość zmian oprogramowania i wymogi sprzętowe jakie potrzebne są do zainstalowania tego oprogramowania wymuszają konieczność zmiany sprzętu. My wiemy, że jest to kosztowne, więc wychodzimy naprzeciw i w miarę możliwości proponujemy modernizację posiadanego sprzętu, aby sprostał on wymaganiom producentów oprogramowania.

Czyścimy i konserwujemy

Sprzęt użytkowany powinien być regularnie czyszczony, aby zapobiec jego przegrzewaniu. Koszt konserwacji sprzętu jest kilkukrotnie niższy od specjalistycznej naprawy płyty głównej, a pozwala na długą i niezawodną pracę Państwa laptopa. Przeprowadzamy kompleksową konserwację i czyszczenie układu chłodzenia poprzez udrożnienie radiatora i wymianę past i termopadów termoprzewodzących.